Veli El Kitabı

* Okulumuz sabah 07:30 ile akşam 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

* Okula gelen çocuklarımızı lobide öğretmenlerimiz teslim alır.

* Gün içerisinde tüm öğretmenlerimiz sınıflarında oldukları için ihtiyaç durumunda okul yöneticilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Yöneticilerimiz tarafında notunuz ilgili öğretmenimize iletilerek sizinle iletişim kurması sağlanır.

* Çocuklarımızın eğitim bültenleri, yemek listeleri, ilaç tanımlamaları gibi konulardaki bilgi paylaşımı Okul Aile Programı ile sağlanmaktadır.

* İletişimimizin sürekliliği açısından adres ve telefon numaralarınızda oluşan değişikliklerin tarafımıza bildirilmesi son derece önemlidir. Değişen bilgilerinizi lütfen bizlerle paylaşın.

* Çocuğumuzun okula gelememesi durumunda bunun süresini ve nedenini okula bildirmeniz erekmektedir.

* Çocuklarımız okulumuzda toplu yaşama ilk adımlarını attıklarından dolayı hasta olduklarında arkadaşlarına bulaşma riskinden dolayı bulaşma evresi geçene kadar okula gelmemesi uygun olacaktır.

* Okulumuzda hiçbir şekilde hazır paketli gıda kullanılmamaktadır. Çocuklarımızın da servise veya okula bu tür gıdalar getirmemesi gerekmektedir.

* Anne veya babanın onayı (sözlü yada yazılı) olmadığı durumlarda çocuklarımızın anne baba dışında herhangi birine teslim edilmesi mümkün olmayacaktır.

EN | TR
© 2017 Rake Kids Akademi Tüm hakları saklıdır.