Neden Biz?

Rake Kids Akademi’de öğrencilerimiz kendileri için hazırlanmış özenli ve güvenli fiziksel ortamlarda yaparak, yaşayarak, keşfederek, sorgulayarak öğrenirler.

Kaliteli Eğitim – Uzman Eğitmenler

Her yaş gurubuna kendi özelliklerine uygun olarak hazırlanmış ekipmanlar ile öğrenme imkânı sunulur.

Çocuğumuzun sonraki yıllardaki gelişiminin temelleri çocukluğunun ilk yıllarından itibaren atılır. Anaokulu küçücük çocuklarımızın temel eğitime hazırlandıkları eğitime başlangıç aşaması olmasının yanı sıra yaşıtları ile kaynaştıkları sosyalleştikleri, güven ve bağlılık tutumlarının geliştiği, öğrenmenin eğlenceli yönlerini deneyimledikleri bir ortamdır.

Tüm bu sebeplerden dolayı Anaokulu seçimi çok önemlidir. Okulumuz çocuklarımıza verdiği kaliteli eğitim ile onların ileriki yıllarda alacakları eğitimlerinin sağlam temeller üzerinde inşa edilmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Güvenli, Sıcak ve Neşeli bir ortam

Anaokulu yaşındaki çocuklarımızın kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri sınıflarımız ferah, temiz ve keyifli olacakları, sosyalleşmelerini destekleyecek şekilde hazırlanmıştır.

Dengeli ve Sağlıklı Beslenme

Çocuklarımız sabah kahvaltısı, öğlen yemeği (ana öğünler) ve ikindi kahvaltısı (ara öğün) olmak üzere üç öğün beslenmektedir. Menümüz, çocuklarımızın günlük kalori ihtiyaçları dikkate alınarak kendi mutfağımızda günlük olarak hazırlanmaktadır. Hazır, paketli gıdalar kullanılmamaktadır. Velilerimiz, aylık menümüzü, Okul Aile programından takip edebilmektedirler.

Temiz ve Hijyenik Bir Ortam

Okulumuzda insan sağlığına zararlı olmayan, bitkisel içerikli, antialerjik temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Senede 3 kez hava yolu ile hastalık bulaşmasını önleyen ilaçlamalar yapılmaktadır.

Tam Zamanlı Öğrenim

Çocuklarımız tam gün ve yarım gün okula devam edebilmektedirler. Tam gün ve yarım gün olarak hazırlanmış oyun/eğitim programlarında eğlenerek öğrenme hedeflenmektedir. Program dâhilinde çocuklarımız öğrenme ortamında hem oyunlar oynayarak sosyalleşirler hem de yeni bilgiler öğrenirler.

Kolay Ulaşım ve Servis İmkânı

*** Oluşacak talepler doğrultusunda servis güzergahlarımıza eklemeler yapılacaktır.

Okulumuzun servis hizmeti verdiği semtler aşağıdaki gibidir.

Esenyurt, Kıraç, Firuzköy,

Siteler: İnnovia, Solarkent, N Towers, Kiptaş 4 ve 5, Kiptaş Saadet Dere, Sembol Evleri, Prestij Park, Terrace Mix, Özyurtlar, Garden City, Gist Park Evleri.

EN | TR
© 2017 Rake Kids Akademi Tüm hakları saklıdır.